ÖMER COŞKUN BOY UZATMA KÜRÜ


%C3%96MER+CO%C5%9EKUNDAN+BOY+UZATAN+FORM%C3%9CL ÖMER COŞKUN BOY UZATMA KÜRÜ

de yayınlanmakta olan, İkballe şifalı yemekler programında, Ömer coşkun, müthiş bir formül açıkladı. Boyunun kısa olduğunu düşünen herkes için, çok fayda sağlayan müthiş formül için;
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1tatlı kaşığı karabiber,
* 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu
* Hakiki sızma zeytin yağı.
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytin yağının içine atıp iyice karıştırın.. Daha sonra en az 5 gün bu karışımı dinlendirin .5. günün sonunda, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine sürüp, gece bekletin. kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıokarın. bölgeyi yıkamayın. bu işlemei, 5 gece tekrarlayın. Zaman içerisinde, boyunuzun uzadığını göreceksiniz.
* Buğday özü olarak bilinen ruşeym, boy uzatmak konusunda, çok faydalı ve her yaş grubunun rahatlıkla kullananbileceği bir besin. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına yardımcı olan özünün yanı sıra, boy otu’da kullanılabilir. Boy otu yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür.

İlgili Yazılar

Cevap Yaz