Nilgün belgün kremi – Kinerase-mavi anemon çiçeği içerikli krem


nilg%C3%BCn+belg%C3%BCn+kremi kineras mavi+anemon+%C3%A7i%C3%A7e%C4%9Fi Nilgün belgün kremi   Kinerase mavi anemon çiçeği içerikli kremAnemon Çiçeği İçerikli İntensive Kinetin Skin Krem

, operasyona ihtiyaç olmadan daha genç görünen cilde sahip olabilmeniz için geliştirildi. Hafif, fakat cildin yaşlanmasına karşı, güneşin cilde olumsuz etkilerine, ciltdeki lekelere ve ciltdeki pürüzlere karşı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış bakım ürünüdür.

Kinarase’in gücü, yaşlanmış ve güneşten zarar görmüş ciltlerin görünümünü düzelten kinetin adlı bitkisel özden gelmektedir. Kinetin aslında yapraklarının kurumalarını ve cansızlaşmalarını önleyen maddedir.

, kinetinin onarıcı gücünü doğrudan cildinize aktararak cildinizin nem tutma gücünü artırır. , cildi yıpratan çoğu bakım ürününün tersine, dış etkenlere karşı korumak üzere cildi ve nemlendirir.

ürünleri alerji yapmaz, gözenekleri tıkamaz. Kinarase boyasız ve kokusuz olması nedeniyle cildi hiç şekilde tahriş etmez. Bilim ve doğanın eşsiz bileşimi ile mükkemmel yenileyicidir.

, Yaşa bağlı derin çizgi ve kırışıklıkların, Hiperpigmentasyonların, Güneş lekelerinin, rengindeki dalgalanmaların, Pürüzlerin görünümünde gözle görülür iyileşme sağlar.

Kullanımı: temizlenmiş cilde ,akşam miktar uygulanır.Güneş kremi de kullanılması önerilir.

İlgili Yazılar

Cevap Yaz