ibrahim saraçoğlu-Karaciğer yetmezliği için çilek lapası


Karaciğer yetmezliği için çilek lapası

cilek 200 ibrahim saraçoğlu Karaciğer yetmezliği için  çilek lapasıİbrahim Saraçoğlu karaciğer yetmezliğine karşı çilek lapası kürünü öneriyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu karaciğer yetmezliğine karşı önerdiği kürünün başarı oranını çok yükseltmek ve daha hızlı biçimde sonuca ulaşabilmek için beslenme şeklinize dikkat ederek bazı takviye uygulamalar da yapabilirsiniz.

Bu uygulamalardan de her gün öğle yemeklerinden yarım saat önce hiç şey ilave etmeden tüketilecek porsiyon preslenmiş çilek lapasıdır.

Çilek lapası karaciğer yetmezliğine karşı önemli takviye oluşturur. Preslenmiş çilek lapası, çileklerin çatal ile da kaşıkla iyice ezilerek hazırlanması ile elde edilir.

Çilek lapasının ezme işleminin tamamlanmasından sonra fazla bekletmeden tüketilmesi gerekmektedir. Kullanacağınız çileklerin hormonsuz olması gerekir.

dışında genellikle, karaciğer metabolizmasının sağlıklı ve düzenli çalışması için enginarın katkısı da çoktur. Haftada iki-üç kez porsiyon, az su ile dilimlenmiş olarak haşlanmış enginar yemenin bu konuda çok faydası vardır.

Enginarı hazırlarken içine tuz atmayın ve porsiyon başına çorba kaşığından fazla sıvı ğ kullanmayın. Varsa, haşlama suyunu da için.

Taze kayısının da karaciğerin dostu olduğunu unutmayın.

kürünün başarılı olabilmesi için mutlaka yukarıda bahsedilen beslenme şekline uyma zorunluluğu bulunmuyor. Ancak bu beslenme şekli ile karaciğerin yükünü hafifletir ve karaciğerin daha rahat çalışmasına yardımcı .

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sağlık ve güzellik kürleri için tıklayın

İlgili Yazılar

Cevap Yaz